مهاجم سرشناس لیگ برتری به شرط بندی متهم شد

لوکاس پاکتا مهاجم وستهم توسط اتحادیه فوتبال انگلیس به تخلف در رابطه با نقض قوانین شرط‌بندی متهم شد.

به گزارش عرشه آنلاین؛ هافبک برزیلی وست‌هم می‌گوید او کاملا بی‌گناه است و برای تبرئه کردن نام خود تلاش می‌کند.

لوکاس پاکتا هافبک وست‌هم، توسط اتحادیه فوتبال انگلیس به دلیل تخلف در ارتباط با نقض ادعایی قوانین E۵ و F۳، تحت اتهام قرار گرفته است. اتحادیه فوتبال انگلیس مدعی است که پاکتا در طول بازی‌های خاص، عمداً به دنبال دریافت کارت زرد بوده است تا به منظور سود بردن شخص دیگری، بر بازار شرط‌بندی تأثیر بگذارد. او همچنین به دو مورد نقض قانون F۳ FA در رابطه با عدم رعایت قانون F۲ اتحادیه فوتبال متهم شده است. پاکتا هرگونه تخلفی را رد کرده و تا تاریخ ۳ ژوئن ۲۰۲۴ فرصت دارد به اتهامات پاسخ دهد.

خود پاکتا بلافاصله پس از اطلاع از متهم شدن به تحلف در رابطه با نقض قوانین شرط‌بندی تاکید کرد که او کاملا بی‌گناه است.

از اینکه می‌بینم اتحادیه فوتبال انگلیس تصمیم گرفته من را متهم کند، برایم خیلی عجیب است و ناراحت شدم. برای نه ماه گذشته، در تمام مراحل تحقیقات آنها همکاری کرده‌ام و تمام اطلاعاتی را که می‌توانستم ارائه داده‌ام. من این اتهامات را به طور کامل رد می‌کنم و با تمام توان برای تبرئه نام خود تلاش خواهم کرد. با توجه به روند در حال انجام تحقیقات، فعلاً هیچ‌گونه اظهارنظر دیگری نخواهم کرد.

گفتنی است در تابستان ۲۰۲۳، پاکتا در آستانه انتقال به تیم منچسترسیتی قرار داشت و سیتیزن‌ها تصمیم داشتند این هافبک خلاق برزیلی را به مبلغ ۹۰ میلیون پوند از وست‌هم به خدمت بگیرند. انتقال پاکتا تا مراحل نهایی نیز پیش رفته بود، اما زمزمه‌هایی مبنی بر همکاری او با بنگاه‌های شرط‌بندی مطرح شد و همین امر موجب متوقف شدن فرایند معامله انتقال او به منچسترسیتی شد.

اخبار مرتبط:  تصویر لو رفته از ستاره پرسپولیس با رکابی در کنار همسر بی حجابش !!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *