فوری/ زمان بازی استقلال و نساجی تغییر کرد؟ + زمان دقیق بازی

و تیم استقلال و نساجی روز جمعه، ۴ خرداد از ساعت ۱۹:۴۵ به مصاف یکدیگر می‌روند.

تیم فوتبال نساجی که به عنوان یکی از مدعیان اصلی سقوط به لیگ دسته اول محسوب می‌شد، در ۵ دیدار اخیر خود توانسته آمار درخشانی را از خود به ثبت برساند و در فاصله ۳ هفته تا پایان مسابقات با ۲۵ امتیاز در مکان سیزدهم جدول ایستاده و تیم پیکان تنها به دلیل تفاضل گل بهتر یک رده بالاتر از شاگردان ساکت الهامی قرار گرفته است.

نساجی در ۵ هفته اخیر به ترتیب رو در روی تیم‌های سپاهان، تراکتور، ذوب آهن، پرسپولیس و استقلال خوزستان قرار گرفته که شاگردان الهامی برابر سپاهان بازی خود را با نتیجه تساوی به اتمام رساندند و در مصاف با پرسپولیس هم با شکست زمین بازی را ترک کردند اما در ۳ دیدار دیگر خود توانستند ۹ امتیاز با ارزش را تصاحب کنند.

با نگاهی به جدول لیگ برتر تا پایان هفته بیست و هفتم، متوجه خواهیم شد که تیم شمس آذر هم همانند نساجی در ۵ بازی آخر خود آمار ۳ پیروزی، یک تساوی و یک شکست را به جا گذاشته و تنها دو تیم بالای جدولی استقلال تهران و پرسپولیس آمار بهتری را نسبت به این دو تیم (نساجی و شمس آذر) به دست آورده‌اند.

نساجی همچنان خطر سقوط به دسته پایین‌تر را حس می‌کند و این تیم در هفته بیست و هشتم بازی حساسی را برابر استقلال تهران در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر دارد که هواداران این تیم امیدوار به پیروزی تیم خود هستند تا حضور نساجی برای فصل آینده در لیگ برتر ایران قطعی شود.

اخبار مرتبط:  ریزش سنگین قیمت تارا، پژو پارس و اطلس

بازی دو تیم نساجی و استقلال روز جمعه، ۴ خرداد از ساعت ۱۹:۴۵ به صورت همزمان با ۸ ورزشگاه ایران آغاز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *