تصویری واقعی از همسر و فرزندان شهید حسین امیرعبداللهیان+عکس

تصویری از همسر و فرزندان شهید حسین امیرعبداللهیان پس از شنیدن خبر شهادت این شهید بزرگوار را در ادامه ببینید. شهید حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان در حادثه سقوط بالگرد در منطقه کوهستانی شمال غربی ایران به شهادت رسید.

همسر شهید حسین امیرعبداللهیان گفت: آقای امیرعبداللهیان همواره بر این موضوع تاکید داشتند که باید به نحوی عمل کند که شرمنده شهدا نباشد.

همسر وزیر امور خارجه فقید کشورمان در جریان دیدار حجت الاسلام والمسلمین اژه‌ای رئیس قوه قضائیه با خانواده این شهید تصریح کرد: من به آقای امیرعبداللهیان می‌گفتم که وزارت خارجه قسمت‌های مختلفی دارد مثلا قسمت اروپا، آمریکا و … چرا در یک قسمت راحت‌تر مشغول نمی‌شوید و تمرکزتان بر حوزه مقاومت است. ایشان در پاسخ می‌گفتند که در اینجا بیشتر می‌توانم خدمت کنم و باید به نحوی عمل کنم که شرمنده خانواده شهدا نباشم.

همسر شهید امیر عبداللهیان تصریح کرد: فکر و ذکر ایشان این بود که شرمنده شهدا نباشند و در این راستا به حوزه مقاومت توجه ویژه‌ای داشتند.

پسر شهید امیر عبداللهیان نیز در این دیدار تصریح کرد: پدرم برای روز دوشنبه تولد امام رضا (ع) تصمیم داشتند که لباس خادمی حرم امام رضا را بر تن کنند، ولی شرایط به نحوی شد که ایشان لباس خادمی مردم را بر تن داشتند و در این راه شهید شدند.

اخبار مرتبط:  فروش اقساطی فونیکس FX با بازپرداخت 5 ساله ویژه خرداد آغاز شد+ قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *